גבי ושני בר מציגים: דור האיקומרס הבא – נינג'ה – כל מה שרציתם לדעת על פלטפורמת משפיעני רשת Ninja

שוק המכירות אונליין הוא דינמי ומשתנה מטבעו. בין פיצ'רים חדשים בפלטפורמות הגדולות כמו אמזון, לבין שינויים טקטיים בקידום הממומן של גוגל ופייסבוק, בולטת פלטפורמת Ninja, המסתמנת כ-game changer בתחום השיווק הרשתי.

גבי ושני בר מזמינים אתכם לקחת חלק במהפכת המשפיענים, עם פלטפורמה טכנולוגית המחברת המוני לקוחות פוטנציאליים (שבשפה המסורתית יזכו לשם ״לידים חמים״) אליכם, לחנות שלכם, למוצר שלכם. בתזרים הליניארי הזה, מי שמחבר בין השניים – המוצר והלקוח – הוא המשפיען ברשת. Ninja מאתרת עבורכם את המשפיענים המתאימים ביותר לקהל היעד שלכם, שיתפקדו בתור "כרטיס הכניסה" שלכם אל תוך קהילת צרכנים בינלאומית בצמיחה מתמדת.

קהילת Ninja: כך תצטרפו


תהליך הכניסה לקהילה מתבצעת במספר שלבים. ראשית, הצוות מאפיין את העסק הדיגיטלי שלכם למטרת בחינת התאמה לפלטפורמה. מרגע שעברתם את השלב הזה, העסק שלכם הוא חלק מקהילת Ninja, וכל שנותר לעשות הוא לבחור חבילה, על פי מספר שיתופי הפעולה שתרצו ליצור במסגרת הפלטפורמה. ככל שכמות שיתופי הפעולה גדולה יותר, כך גדל הסיכוי שלכם להגדיל את היקף המכירות בעסק בצורה אקספוננציאלית.

איך קורה הקסם?

הפלטפורמה מתחילה לחולל את הקסם, ומאתרת את משפיעני הרשת המדויקים עבורכם על פי תהליכי אפיון מוצר וניתוח קהלים. אלו מספקים נתונים סטטיסטיים מפורטים, מהם המערכת מפיקה דאטה שיווקי יקר מפז. משחק נכון המותאם לנתונים שהתקבלו, מורכב משני אלמנטים – יצירת שיתופי פעולה עם המשפיענים והפצת המותג בעולם, עם ניתוח פרטני של כל משפיען.

השירות שמציעה פלטפורמת Ninja של גבי ושני בר, מאפשר לגעת בקהלים ולייצר עבורם חיבור טבעי למותג; חוויית השימוש שהמשפיען או המשפיענית מבשרים לעולם, מאפשרת לעוקבים שלהם לחוות חוויית ביטחון על ידי רכישה אמוציונלית וחזרתית. אז, המשפיען לא משפיע רק על הקהל שלו אלא גם על המותג שלך. הדרך להפיץ מותגים צומחים בעולם ולייצר הכנסות ממשיות חדשות לעסק שלך, עוברת בפלטפורמת Ninja.

Rate this post
נגישות