גבי ושני בר מציגים: "חולמים בגדול"

פרויקט "חולמים בגדול" נולד במוחם של גבי ושני בר, בעלי האגריגטור TCM המספק מגוון פתרונות לניהול של חברות אי-קומרס בינלאומיות. את הרוח היזמית שבבסיס החברה המצליחה שהקימו הפכו גבי ושני בר למודל המניע בעלי מוגבלויות ובני נוער בסיכון לממש את יכולותיהם ולהצליח. בלבו של המיזם ההתנדבותי המרשים הזה עומד קורס "חולמים בגדול" המנגיש למשתתפים את עקרונות החשיבה החיובית ומקנה להם את המיינדסט הנחוץ לממש את הפוטנציאל הטמון בהם.

שיאו המרגש של הקורס שעוברים משתתפי "חולמים בגדול" הוא בחירת חזון אישי אותו יוצר כל משתתף עבור עצמו ופועל לקדמו. המשתתפים מגלים בהדרגה שהחזון הוא האמצעי שמאפשר להפוך חלומות למציאות ושנותן לכל אחד את הדרייב להוציא מעצמו את המרב. שני וגבי בר עושים הכל כדי להעביר לתלמידים שלהם את האמונה שהם חסרי מגבלות ומסוגלים לברוא את העולם שלהם כרצונם.

עשייה התנדבותית שלהשפעה שלה אין גבולות

את התוצאות של המיזם החשוב הזה קשה לכמת כי כל משתתף הוא עולם ומלואו ששינוי בחייו באופן אישי יוצר אדוות של השפעה על העולם. כדי להתרשם עד כמה משמעותי התהליך עבור מי שלוקח חלק ב"חולמים בגדול" מספיק לקרוא את המילים החמות שכתבו לגבי ושני בר משתתפי הקורס שנערך יחד עם "תנופה" – מועדון חברתי לבוגרים עם לקויות בהוד השרון:
"גבי ושני בר היקרים, במשך למעלה משנה לימדתם אותנו חברי "תנופה" לחלום בגדול.

 למדנו לתת אמון אישי באחרים ובעצמנו, לגלות נדיבות ונתינה אינסופית לאחרים, ולהאמין שההתייחסות כזאת לעולם מתגמלת. למדנו מכם את תורת הסליחה והתודה, כמשאב שיאשפר לנו לצמול ולהתקדם. למדנו להעריך את עצמנו ולשפר את איכות חיינו. נתתם לנו כלים לחתור למטרה".

לאחרונה, היו משתתפי קורס "0 מגבלות" במסגרת המיזם עדים לסגירת מעגל משמעותית במיוחד. אחד מבוגרי "חולמים בגדול" הגיע לאירוע סיום הקורס וסיפר על הדרך המדהימה שעשה. ינון, בעבר נער שנפלט ממסגרות בנה את עצמו והפך ללוחם ביחידה מובחרת. בזכות התוכנית ובזכות אנשים שהאמינו בו, ינון התחבר לכח הפנימי שלו ובחר לעלות על הדרך להצלחה. המקרה שלו ושל רבים אחרים שהשתתפו בקורסים של "חולמים בגדול" מוכיח שהמפתח הוא לחלום, להאמין, לסלוח ולאהוב.
על חוויית ההתנדבות בחולמים בגדול אומר גבי בר:
"זכינו להרגיש איך הם מוקירי תודה, זכינו לקבל אין סוף אהבה. הרבה מעבר למה שנתנו. זכינו לראות אנשים שחיים מחדש בזכות חולמים בגדול. והזכות היא כולה שלנו. כי כל מה שאנחנו נותנים לאחר אנחנו תמיד נותנים לעצמנו."

Rate this post
נגישות