גבי ושני בר משתפים על Wishful Market

מי מאיתנו לא היה רוצה לקבל דיבידנדים מדי פעם, על השקעה שגם מעניקה לו הנחות בקניון ענק באינטרנט, מציעה לו את האפשרות ליציבות כלכלית, ומאפשרת מעקב מדויק וטכנולוגי על ניהול ההשקעה? גבי ושני בר מציעים לכם השקעה ממש כזאת: Wishful Market, קניון אינטרנטי חדש הבנוי על פלטפורמת שופיפיי, ומאגד תחתיו כמה מותגים מנצחים בתחום האיקומרס.

המודל העסקי של ווישפול מרקט פשוט: גבי ושני בר, הם מומחים בתחום האיקומרס והשיווק באינטרנט. בהיותם מומחים לדבר, הם יודעים לזהות מתי למותג איקומרס יש פוטנציאל עסקי לא ממומש. גבי ושני בר רוכשים את העסק הזה, משביחים אותו, ומעלים את ערכו פלאים, תוך שימוש בטכנולוגיה המתקדמת לענף האיקומרס שפיתחו, כגון מג'יק נינג'ה, מג'יק SellAct, מג'יק סופט AI ועוד. העלייה בשווי העסק הזה היא התשואה על ההשקעה בווישפול מרקט.

בנוסף, בווישפול מרקט ממשיכים ליצור, לפתח ולמקסם את השווי של לייבלים עסקיים קיימים, כך שההכנסות והתשואות ממשיכות לגדול.

הזדמנות להיכנס בהתחלה

בווישפול מרקט מגייסים חמישה מיליון דולרים עד לתאריך היעד, סוף 2023. כעת ניתן להצטרף למיזם ממש מההתחלה, וליהנות מדיבידנד של עד 20% על הכנסה פסיבית, החל מהשקעה של חמש מאות דולרים בלבד. 

מדובר באלטרנטיבה למשקיעים קטנים. אחרי שראינו השנה קריסה במניות של חברות טכנולוגיה גדולות כמו פייסבוק, נטפליקס, אמזון וכדומה, משקיעים רבים ראו את ההשקעה שלהם במסחר יומי יורדת לטמיון. כמו כן, הקריפטו השנה עלה לגבהים אדירים, רק כדי להתרסק לאחר מכן לתחתיות קשות. ווישפול מרקט של שני וגבי בר מהווה אלטרנטיבה אמיתית למשקיעים קטנים, בכך שהיא מעניקה דיבידנד, מאפשרת השקעה בסכומים קטנים, ואף מעניקה הטבות למשקיעים בדמות הנחות במרקטפלייס וכן מטבעות Wishful, לניצול בכל האקוסיסטם של ווישפול מרקטינג. 

למעשה, מדובר בפרוייקט הדגל של גבי ושני בר. אחרי שהגיעו הכי רחוק שאפשר בתחום האיקומרס, הם לוקחים את כל הידע שלהם כדי לבנות את המרקטפלייס המושלם, שיניב תשואה מקסימלית למוכרים ולמשקיעים על ההשקעה שלהם. לאור ההצלחות שלהם בעבר, שווה לכם לבדוק, כדי ליהנות מן ההזדמנות האמיתית של להיכנס לעסק מההתחלה. 

Rate this post
נגישות