גבי ושני בר: 125 מיליון משפיעני רשת בעולם יאפשרו לעסק שלך לצמוח בעולם

המצווה הקפיטליסטית החשובה ביותר היא "תצמחו". כל עסק חייב לצמוח בקצב כזה או אחר, אחרת דינו לקמול ובסופו של דבר להיסגר. במובן הזה, עסק הפועל בתחום האיקומרס הוא אינו יוצא דופן: למרות שמדובר בעסקים אשר לרוב יש להם הוצאות תקורה נמוכות, עדיין גם הם מחפשים כל הזמן להגדיל מכירות, לשפר מודלים ולייצר רווחים.

אם אתה בעל עסק בתחום האיקומרס, עם מחזור הכנסות של מיליון דולר בשנה לפחות, לגבי ושני בר יש פתרון שיכול להעיף את העסק שלך קדימה להצלחה: מערכת נינג'ה. נינג'ה עושה משהו ייחודי: מדובר בפתרון טכנולוגי שפותח באגרגטור TCM (שהוקם על ידי גבי ושני בר), ומאפשר לבעלי עסקים בתחום האיקומרס לשווק את מרכולתם באמצעות משפיעני רשת.

עובד כמו נינג'ה

איך עובדת הטכנולוגיה החדשה הזאת? לפי גבי ושני בר, כדי להתחיל ליהנות מיתרונות המערכת, ראשית ממלאים שאלון אפיון והתאמה לאגרגטור. המצב הוא שנכון להיום, לא כל עסק בתחום האיקומרס מתאים לשיווק דרך נינג'ה. לא כל עסק יכול להתקבל למועדון האקסקלוסיבי הזה, ולכן יש איזשהו סינון ראשוני.

לאחר מכן, בהנחה ועוברים את הסינון, אתם כבעלי עסקים בוחרים חבילה שמתאימה בדיוק לצרכים שלכם (כאשר כל חבילה מציעה נפח שונה של חשיפות באמצעות משפיענים). לאחר מכן, המערכת מסייעת לכם למצוא את המשפיען המתאים עבורכם, כזה שייגע בדיוק בקהל שמתאים לצורך חשיפה למוצר או השירות שאתם מציעים. לאחר מכן? נותנים למשפיען לייצר עבורכם חשיפה: בין אם אתם בתחום האיפור, צעצועים, מוצרים למטבח ומה לא, בנינג'ה תוכלו למצוא מוביל דעה שיידע לקחת את המוצרים שלכם קדימה, ולחשוף אותם לקהל יעד רלוונטי, בין אם זה בישראל, סין, אוסטרליה, ארצות הברית ואיפה לא. בנינג'ה יש מאגר של יותר מ-125 משפיעני רשת, שיאפשרו לעסק שלכם לצמוח בכל מקום בעולם.

שיווק באמצעות משפיעני רשת הוא אפיק השיווק המוביל היום לעסקים קטנים ובינוניים: משפיעני הרשת יודעים לייצר תוכן אותנטי, כזה שגורם לאנשים לרצות ליהנות ממנו, וכך המוצר שלכם נחשף לקהל היעד כאשר הוא מרוכז, שמח ומבודר. זו בדיוק הדרך להגדיל הכנסות וליהנות מרווחים דרך איקומרס.

Rate this post
נגישות