שני וגבי בר משתפים על Ninja influence

כל בעל עסק דיגיטלי יודע שהמפתח להצלחה עובר דרך ׳טראפיק׳; תנועה של משתמשים בעמוד, קליק על דף הנחיתה, כניסה לחנות האונליין. אך מהי הדרך הטובה ביותר ליצור את הטראפיק הנחשק בעמוד שלכם? שני וגבי בר, יזמים בתחום השיווק אונליין, מציגים את הבשורה החדשה בתחום: Ninja influence – הדרך הבטוחה לטראפיק יציב. 

״תנועה בעמוד האונליין היא בגדר תנאי הכרחי לחייך כבעל עסק אינטרנטי״, כך גבי בר. שני בר מוסיפה לדבריו: ״על פי מחקרים, בשנה האחרונה 56% מהאמריקאים דיווחו על דאגה כלכלית; 6 מתוך 10 מדווחים כי הם חווים זעזוע פיננסי, ו-9 מתוך עשרה מעדיפים יציבות כלכלית על פני קידום. אם נחיל את הנתונים הללו על עולם ה-e-commerce, נבין שהנתונים מדברים בעד עצמם. אם אתה רוצה להיות בעל רווחה כלכלית, השתכרות גבוהה ואיכות חיים, אתה פשוט חייב לדאוג לכניסות לעמוד שלך״. 

המיזם החדש של גבי ושני בר פוגע בול במטרה, שכן אפשר לראות בו מעין מחולל כניסות וקליקים, שכולו מבוסס על משפיענים. Ninja influence היא למעשה פלטפורמת שיווק משפיענים. הוא מאפשר חיפושים חכם בדאטה-בייס עצום בגודלו, המורכב מ-100 מיליון משפיענים הפועלים במגוון רשתות חברתיות, ביניהן אינסטגרם, טיק-טוק, יוטיוב, טוויטר ובלוגים שונים. 

הפנייה ל-influencers אוטומטית לחלוטין, ומבוססת על אלגוריתם ייחודי המאפשר זיהוי של מידת התאמה בין חנות, מוצר או מקבץ מותגים מסוים, לבין משפיענים בעלי כוח בתחום, המחזיקים קהלי עוקבים נאמנים במיוחד. המערכת הראשונה מסוגה מבצעת גם הפצה אוטומטית של קופונים ומבצעים בהתאם לנתוני המסחר של חנות האונליין, כך שהיא בעצם מתפקדת לא רק כמחלקת שיווק אלא גם כמחלקת סחר ומממשת פעולות אופרטיביות. 

השניים מספרים לנו על הדובדבן שבקצפת; היתרון העצום של הפלטפורמה הוא שמדובר במעגל שמתפעל ומבקר את עצמו; כלומר, המערכת לא רק אחראית ליצירת הקשר מול המשפיען ולאקטיבציה של קמפיינים ומבצעים, אלא גם לבדיקה ומעקב אחר תוצאות הפעילות. כך, שני וגבי בר סוללים דרך חדשה של אוטומציה לפעולות שעד לא מזמן נחשבו למעמסה על הבעלים. כך, ביטחון כלכלי ממשי מגיע דרך Ninja influence.

Rate this post
נגישות